• Podeľte sa o pozitívnu skúsenosť z našej spolupráce a odporučte nás Vašim známym a priateľom:
 Kontakt
PaedDr. Oľga Švedová
  Dargovská 326
  094 13   Sačurov
 
5/5
 ShoutBoard
kniznicavt:  Deti v Hornozemplínskej knižnici sa nielen vzdelávali, ale aj zabávali.
RNDr. Marta Megyesiová:  Stretnutie s našimi prvákmi a štvrtákmi bolo veľmi podnetné pre deti, ale aj pre nás zúčastnených "divákov". So záujmom som sledovala obrovskú schopnosť zaujať a motivovať malé detí. Prežili sme úžasné predpoludnie. Ďakujeme!
 1 / 25 
 Udalosti
QR code

Knižnica Dlhé Klčovo - tvorivá dielňa, vedúca knižnice Mária Grominová usporiadala pre prváčikov v rámci vypracovaného projektu dňa 12.03.2018 stretnutie so spisovateľkou. Pozvanie som prijala a pripravila pre prvákov Krásy jari .

  • Pridané: 19.03.2018   |   17 čítaní / zobrazení
S prvákmi sme dramatizovali básničky z knihy Pamätníček prváka. Rozdelili si jenotlivé role vyplývajúce z básne a veľmi pekne scénky zahrali. Rovnako šikovne pracovali aj s pracovnými listami Krásy jari . Omaľovánkam  dodali krásu svojimi výtvarnými zručnosťami a šikovnosťou. Každý pracovný list zobrazoval symbol jari a básničku k nemu.  Najprv vybrali vhodné slovo , ktoré v básničke chýbalo . Mali na výber tri možnosti a z nich správne riešenie napísali na riadok do básničky. Väčšina žiakov to po vysvetlení zvládla sama, niektorým sme trošku pomohli. Výsledky práce boli odmenené potleskom. Každý si ho zaslúžil. Ďakujem vedúcej knižnice Marienke Grominovej za vytvorenie príjemnej atmosféry.

  • reagovať   |   109.230.27.***   |   20. marec, 20:26Katka1
    Takto sa maju vyuzivat fondy! Prave na vzdelavanie a rast nasich buducich generacii.

Ďakujem