• Podeľte sa o pozitívnu skúsenosť z našej spolupráce a odporučte nás Vašim známym a priateľom:
 Kontakt
PaedDr. Oľga Švedová
  Dargovská 326
  094 13   Sačurov
 
5/5
 ShoutBoard
kniznicavt:  Deti v Hornozemplínskej knižnici sa nielen vzdelávali, ale aj zabávali.
RNDr. Marta Megyesiová:  Stretnutie s našimi prvákmi a štvrtákmi bolo veľmi podnetné pre deti, ale aj pre nás zúčastnených "divákov". So záujmom som sledovala obrovskú schopnosť zaujať a motivovať malé detí. Prežili sme úžasné predpoludnie. Ďakujeme!
 1 / 25 
 Udalosti
QR code

Záložka do knihy spája školy - návšteva ZŠ Rudlov 10.10.2018

  • Pridané: 28.12.2018   |   12 čítaní / zobrazeníNa mojej webovej stránke sa zoznámili aj s knihami, ktoré sú zatiaľ v rukopise. Zaujal ich Kolovrátok - kniha povestí a príbehov, pretože práve príbehy a povestí sú súčasťou ich projektu. Od interaktívnej tabule sme sa presunuli do triedy. Príbeh  z knihy Kolovrátok som im prerozprávala. Vybrala som  úsmevný príbeh s názvom   "Kóšer". Zážitkovou formou sa zoznamovali s mojou novou knihou Pamätníček prváka. K básničkám tvorím aj pesničky, tie ich zaujali. Práve preberali samohlásku e.Spolu sme sa naučili básničku na hlásku e a zacvičili si spolu s Edom.
"Edo,Emil Evičku
pozvali na rozcvičku.
Ema cvičí s nimi spolu
vpravo, vľavo, hore, dolu."
(z knih Pamňtníček prváka - autorka Oľga Švedová, Ľubica Švedová - ilustrácie, obálka, grafická úprava))
Pohybou hrou sme vyjadrili let motýľa. Starší žiaci čítali rozprávku z rukopisu Rozprávky z lesa. Odpovedali na otázky z textu. Každá správna odpoveď bola odmenená autorkinou omľovánkou. Spoločne strávené dopoludnie rýchlo ubehlo v radostnej atmosfére. Obdivujem obetavú prácu celého pedagogického kolektívu. Malotriedne školy sú veľkou výzvou pre nich a zároveň ich šikovnosť vidieť výzdobe každej triedy a spokojnosti
ich zverencov.

.
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    Ďakujem