• Podeľte sa o pozitívnu skúsenosť z našej spolupráce a odporučte nás Vašim známym a priateľom:
 Kontakt
PaedDr. Oľga Švedová
  Dargovská 326
  094 13   Sačurov
 
5/5
 ShoutBoard
kniznicavt:  Deti v Hornozemplínskej knižnici sa nielen vzdelávali, ale aj zabávali.
RNDr. Marta Megyesiová:  Stretnutie s našimi prvákmi a štvrtákmi bolo veľmi podnetné pre deti, ale aj pre nás zúčastnených "divákov". So záujmom som sledovala obrovskú schopnosť zaujať a motivovať malé detí. Prežili sme úžasné predpoludnie. Ďakujeme!
 1 / 25 
 Udalosti
QR code

Základná škola Jastrabie, aj v málotriednych školách sa dajú robiť veľké veci, presvedčil ma o tom kolektív zanietených učiteľov, ktorí sa svojej práci venujú s láskou a nápaditosťou. Nie je to vždy jednoduché, ale výsledok stojí za to.

  • Pridané: 13.06.2018   |   38 čítaní / zobrazení
Na interaktívnej tabuli sme si pozreli Pamätníček prváka, každý žiak si ho mohol pozrieť aj v knižnej podobe. Spievali sme tri pesničky na slová básničiek. Hádali  hádanky, dramatizovali príbehy a nakoniec sme si aj zatancovali. Žiaci boli aktívni a hravo zvládli všetky úlohy. 
Pani riaditeľka a učitelia tejto školy poskytujú žiakom dostatočný priestor na realizáciu, ale zároveň ich učia disciplíne.
Ďakujem za  príjemné zážitky autora. Videla som rozžiarené detské očká pri mojich pesničkách, básničkách, rozprávke. To je pre mňa, to najvzácnejšie ocenenie. A zároveň motivácia dokončiť pesničky k Abecede. 
Viac fotografii z akcie nájdete vo fotogalérií
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    Ďakujem