• Podeľte sa o pozitívnu skúsenosť z našej spolupráce a odporučte nás Vašim známym a priateľom:
 Kontakt
PaedDr. Oľga Švedová
  Dargovská 326
  094 13   Sačurov
 
5/5
 ShoutBoard
kniznicavt:  Deti v Hornozemplínskej knižnici sa nielen vzdelávali, ale aj zabávali.
RNDr. Marta Megyesiová:  Stretnutie s našimi prvákmi a štvrtákmi bolo veľmi podnetné pre deti, ale aj pre nás zúčastnených "divákov". So záujmom som sledovala obrovskú schopnosť zaujať a motivovať malé detí. Prežili sme úžasné predpoludnie. Ďakujeme!
 1 / 25 
 Udalosti
QR code

Stretnutie so žiakmi MŠ v Sečovskej Polianke 7. marca 2019 zaujalo žiakov. Do pripravených aktivít sa zapájali spontánne. Spolu s učiteľkami sme vytvorili zaujímavé aktivity. Žiaci boli úžasní.

  • Pridané: 13.03.2019   |   7 čítaní / zobrazeníVypočuli si rozprávku z rukopisu knihy Rozprávky z lesa. Dramatizovali sme ju. Herci boli perfektní. Spolu sme sa naučili pesničku z rukopisu knihy Pesničky z lesa. Vytvorili malú kapelu, ktorá nám pri nácviku pesničky pomáhala hrou na jednoduché hudobné nástroje. Do tanca nám znela pieseä z CD, ktorého inerprétom je Milan Šveda z Londýna. Za odmenu dostali všetci žiaci malú omaľovánky z prečítanej  rozprávky. Ďakujem za pozvanie a kúzelnú atmosféru, o tú sa postarali žiaci,  organizátorkám dopoludniaza  milé prijatie, prípravu akcie a príjemne stravený čas.
Ď A K U J E M
                      Oľga Švedová
            
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    Ďakujem