• Podeľte sa o pozitívnu skúsenosť z našej spolupráce a odporučte nás Vašim známym a priateľom:
 Kontakt
PaedDr. Oľga Švedová
  Dargovská 326
  094 13   Sačurov
 
5/5
 ShoutBoard
kniznicavt:  Deti v Hornozemplínskej knižnici sa nielen vzdelávali, ale aj zabávali.
RNDr. Marta Megyesiová:  Stretnutie s našimi prvákmi a štvrtákmi bolo veľmi podnetné pre deti, ale aj pre nás zúčastnených "divákov". So záujmom som sledovala obrovskú schopnosť zaujať a motivovať malé detí. Prežili sme úžasné predpoludnie. Ďakujeme!
 1 / 25 
 Udalosti
QR code

Rozprávkové dopoludnie dňa 23. júla 2020 v Hornozemplínskej knižnici vo Vranove nad Topľou sa nieslo v radostnej atmosfére.

  • Pridané: 26.07.2020   |   6 čítaní / zobrazení

Viacej  fotografií z akcie nájdete  v sekcii Albumy.

Pri tanci nám neprekážali ani rúška, ktoré sú v tejto dobe potrebné.Okrem pesničiek Čerešničky a Andrej má rád ananás hádali  hádanky z mojej knihy Hádanky Abeceda. Vypočuli si aj úryvky z básní Sokovia a Preteky, ktoré sú súčasťou  rukopisu  knihy Rozprávky z lesa. Na ne nadväzovali pesničky Súperi a Skáčme do sýtosti.z rukopisu Pesničky z lesa. Hudba a texty piesní sú taktiež moja vlastná tvorba.Ilustrácie Kohútov, sliepočiek a skákajúcich   jeleňov si pozreli na obrazovke.  Ilustrácie sú mojim dielom. Nahrávku piesní na CD mi precízne urobil Milan Šveda v Londýne a využili sme ju  na pohybovú hru s rozdelením  úloh. Deti a rodičia mi urobili veľkú radosť svojou spontánnosťou, výdržou a múdrosťou. Ďakujem všetkým zúčastneným za nádherný zážitok. Zároveň sa chcem poďakovať aj pracovníkom knižnice na detskom oddelení, ktorý mi ochotne pomáhali, so zlomenou rukou som ich pomoc ocenila. Riaditeľka knižnice Mgr. Danka Antušová ma prekvapila hodnotným darčekom k mojim meninám.

 Veľmi  pekne ďakujem pani riaditeľke, všetkým zamestnancom, ktorí  podujatie pripravovali, deťom a rodičom. Všetci ste boli úžasní.

    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    Ďakujem