• Podeľte sa o pozitívnu skúsenosť z našej spolupráce a odporučte nás Vašim známym a priateľom:
 Kontakt
PaedDr. Oľga Švedová
  Dargovská 326
  094 13   Sačurov
 
5/5
 ShoutBoard
kniznicavt:  Deti v Hornozemplínskej knižnici sa nielen vzdelávali, ale aj zabávali.
RNDr. Marta Megyesiová:  Stretnutie s našimi prvákmi a štvrtákmi bolo veľmi podnetné pre deti, ale aj pre nás zúčastnených "divákov". So záujmom som sledovala obrovskú schopnosť zaujať a motivovať malé detí. Prežili sme úžasné predpoludnie. Ďakujeme!
 1 / 25 
 Udalosti
QR code

Pamätníček prváka cestuje. Prvú cestu absolvoval letecký k Ľubici Švedovej. Vznikal ako učebná pomôcka pre mojich prvákov. V decembri 2016 bol rukopis dokončený. 7.1.2017 som sa skontaktovala s Ľubicou Švedovou . Odvtedy sa začala naša spolupráca.

  • Pridané: 12.02.2018   |   53 čítaní / zobrazení
Nepotreboval ani cestovný pas , prepravil ho náš rodinný priateľ v svojej batožine cestou do Londýna. Palino, ďakujem. Ďalšie knihy k mojej partnerke došli  cez kamionového prepravcu Mirek  Transport.  Spoluautorka knihy , Ľubka,  vypravila ho na ďalšiu cestu k prváčikom do USA, Kanady, Švajčiarska a Česka. V Londýne potešila  touto knižkou môjho  rodinného priateľa  Polisa, pracovníkov slovenskej ambasády v Londýne a žiakov Slovenskej materskej a základnej školy v Londýne. Ďakujem, Ľubka.


Pod fotografiami z Londýna som umiestnila fotografie zo Slovenska.  Mám radosť  z práce žiakov s touto knihou.  Veľmi pekne spracované stránky knihy sú práce žiakov zo slovenských škôl. Možno táto kniha pricestuje aj k tebe a môžeš sa pochváliť aj ty, viem, že sa ti bude dariť.
Pamätníčkovi prváka prajeme šťastnú cestu a želáme mu, aby potešil veľa prvákov
Oľga Švedová, Ľubica Švedová a Sova Olinka

  • reagovať   |   92.237.48.***   |   13. február, 10:32Lubica
    Super, tesim sa s autorkou ze kniha splnila svoj ucel. Chvalim prvacikov za pekne vymalovane obrazky a verim ze na konci prveho rocnika budu vediet nie len krasne pisat, citat ale aj nakreslia svoju prvu ilustraciu....
  • reagovať   |   176.61.243.***   |   13. február, 21:30Alexandra
    Gratulujem autorke tejto krásnej knižky,ktorá sa stala v našej rodine povinnou literatúrou.Kvalitu treba posúvať dalej a dalej,trebárs aj za hranice Slovenska.

Ďakujem