• Podeľte sa o pozitívnu skúsenosť z našej spolupráce a odporučte nás Vašim známym a priateľom:
 Kontakt
PaedDr. Oľga Švedová
  Dargovská 326
  094 13   Sačurov
 
5/5
 ShoutBoard
kniznicavt:  Deti v Hornozemplínskej knižnici sa nielen vzdelávali, ale aj zabávali.
RNDr. Marta Megyesiová:  Stretnutie s našimi prvákmi a štvrtákmi bolo veľmi podnetné pre deti, ale aj pre nás zúčastnených "divákov". So záujmom som sledovala obrovskú schopnosť zaujať a motivovať malé detí. Prežili sme úžasné predpoludnie. Ďakujeme!
 1 / 25 
 Udalosti
QR code

O mne - Vitajte na mojej stránke! Moja láska k deťom ma priviedla k môjmu povolaniu. Moje povolanie učiteľky I. stupňa ZŠ ma inšpirovalo k tvorbe pre detí.

  • Pridané: 17.07.2017   |   20 čítaní / zobrazení

   V roku 1997 som   pre mojich prvákov  vytvorila vlastné básničky, pesničky, kultúrne programy. Od vtedy som spoznala nový rozmer, ktorý mi vyhovoval – tvoriť pre deti. Odpadlo mi zháňanie materiálov, jednoduchšie bolo vytvoriť si priamo to, čo som potrebovala.

   V rámci mojej aprobácie som sa špecializovala na výtvarnú výchovu. Kresbu a grafiku ma vyučoval vysokoškolský profesor Štefran Hapák. Moje výtvarné schopností  výrazne rozvinul práve tento úžasný pedagóg.  

   V školstve som pracovala 35 rokov. Pôsobila som v ZŠ Sačurov a v ZŠ Sečovská Polianka. V súčasnosti sa venujem tvorbe pre deti a mládež. 

     Ďakujem Ľubke Švedovej,  za jej odbornú pomoc grafičky a ilustrátorky, ktorá ma  motivovala  k písaniu kníh v elektronickej podobe. Elektronické knihy vydávam  v spolupráci s jej  ateliérom - Lubicaart v Londýne. ( www.lubicaart.com)


   Spätná väzba od čitateľov je pre autora veľmi cenná. Potešia ma Vaše komentáre. Zároveň pomôžu ostatným návštevníkom mojej stránky sa zorientovať v mojej tvorbe.
 
   K tejto stránke je doplnkom  webová stránka www. osvedova1.wbl.sk, ktorá bola založená skôr.
    
   Ďakujem za návštevu mojej stránky. V prípade, že Vás zaujala, môžete ju odporučiť svojim priateľom.
  
Oľga Švedová

 

 
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    Ďakujem